Přejít na obsah
 • Zdroje

  Zdroje (Resources) v mikrosvětě Hry Grounded

  5 záznamů v této kategorii

  1. Acorn Bits

   Acorn Bits, neboli oříšky jsou potrava, která se získá rozbitím žaludu. Rozbitím žaludu získáte dva oříšky. Žaludy se nacházejí okolo dubu.
   Oříšky nasytí z 25%.
   Oříšky jde také použít v přípravě Boost Juice smoothie a Hedge Lord smoothie.
   Acorn Bits jsou zařazeny také v kategorii Jídlo a nápoje.
    

  2. Acorn Shell

   Acorn Shell, neboli skořápka ze žaludu je materiál, který se získá rozbitím žaludu. Žaludy se nacházejí okolo dubu.
   Doporučuje se hned ze začátku hry, skočit pod červený dub a porozbíjet a sebrat žaludy. To Vám umožní ihned vyrobit Acorn brnění a truhlu na uskladnění materiálu.
   Využití při výrobě:
   Acorn Shovel Acorn Face Mask Acorn Chestplate Acorn Leg Plates Storage Chest Water Container Berry Chair Ant Worker Head Mount Soldier Ant Head Mount Infected Weevil Head Mount Larva Head Mount Bombardier Head Mount Ladybug Head Mount

  3. Acorn Top

   Acorn Top, neboli čepička žaludu je materiál, který se získá rozbitím žaludu. Žaludy se nacházejí okolo dubu.
   Doporučuje se hned ze začátku hry, skočit pod červený dub a porozbíjet a sebrat žaludy. To Vám umožní ihned vyrobit Sap Catcher, který Vám velice zpříjemní hru. Sap Catcher zachycuje rosu a každý den budete mít čistou vodu.
   Využití při výrobě:
   Mushroom Garden
   Sap Catcher
   Smoothie Station

  4. Berry Chunk

   Berry Chunk, neboli kousek borůvky, získáte z borůvky, která roste okolo živého plotu ( The Hedge). 3 údery sekyrou roztřetí borůvku na kousky.
   Získá se z:
   Berries (borůvek) Využití při výrobě:
   Berry Leather

  5. Clover Leaf

   Clover Leaf, neboli list z jetele, se sklízí pomocí sekery. Z jednoho stonku jetele získáte 3 listy. Jetel roste ve hře Grounded téměř všude, okolo kaluží, dubu, v močálech nebo okolo živého plotu. Ve hře se také vyskytuje speciální čtyřlístek.
   Využití při výrobě:
   Acorn Chestplate Clover Poncho Clover Shin Guards Clover Hood Trail Marker Lean-To Storage Basket Storage Chest Grass Roof Roof Corner Roof Interior Corner Squared Roof Corner Clover Table

×
×
 • Vytvořit...